#15 Jak przyciągnąć pieniądze?

      
    
Podcasty / 2018-02-21 / autorzy: Union Investment

Jaką wartość mają pieniądze? Co zrobić, by je przyciągnąć? Dlaczego jednak to nie one powinny być naszym celem? Moim gościem jest Greg Albrecht – doradca zarządów, inwestor i mówca. Doradza liderom przy podejmowaniu decyzji związanych ze wzrostem i motywacją w biznesie. Jest przedsiębiorcą z praktycznym doświadczeniem w budowaniu firm od zera - od 16 lat wprowadza na rynek nowe marki i produkty. Pracował dla ponad 200 przedsiębiorstw z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Greg jest absolwentem Swedish Institute Management Programme i certyfikowanym coachem International Coaching Community. Jest mentorem m.in. w Youth Business Poland i Google Developers. Występuje jako mówca na wydarzeniach firmowych i branżowych (gregalbrecht.io). Dziś rozmawiamy o pieniądzach. Zapraszam!

Wysłuchaj piętnastego odcinka „Po Ludzku o Pieniądzach”:

Podcast "Po Ludzku o Pieniądzach" jest również dostępny dla urządzeń mobilnych z systemem iOS w iTunes » i z Androidem w PlayerFM »

Z wywiadu dowiecie się m.in.:

Dlaczego pieniądze nie powinny być celem?
Co to znaczy za drogo?
Jak znaleźć dobry punkt odniesienia do wycenienia własnych usług?
W jaki sposób podnieść swoją wartość na rynku pracy?
Jaka umiejętność jest najbardziej istotna, by prowadzić biznes dający pieniądze?
Dlaczego bardzo bogaci ludzie często nie obnoszą się ze swoim bogactwem?

Jeśli macie propozycje rozszyfrowania jakiegoś zagadnienia lub pojęcia i przełożenia tego na ludzki język – piszcie śmiało wiadomość na fanpage’u Po Ludzku o Pieniądzach na facebooku.