#19 Czym są fundusze inwestycyjne?

      
    
Podcasty / 2018-03-22 / autorzy: Union Investment

Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka z cyklu "ABC Finansów". Dziś opowiem Wam m.in. dlaczego fundusze inwestycyjne to nie to samo co fundusze unijne? :) Co zrobić, żeby móc nazwać się inwestorem? Czym w ogóle jest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych? Gościem dzisiejszego odcinka jest Marcin Mioduszewski, specjalista ds. komunikacji marketingowej z Union Investment TFI, pasjonat fotografii, runmageddonów i zimowych kąpieli w przeręblu.

Wysłuchaj dziewiętnastego odcinka „Po Ludzku o Pieniądzach”:

Podcast "Po Ludzku o Pieniądzach" jest również dostępny dla urządzeń mobilnych z systemem iOS w iTunes » i z Androidem w PlayerFM »

 

Z wywiadu dowiecie się m.in.:

Co oznacza Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych?
Czym fundusze inwestycyjne różnią się od unijnych?
Kim jest inwestor?
Co to są fundusze pieniężne? Czym się różnią od akcyjnych?

Zapraszam!

Jeśli macie propozycje rozszyfrowania jakiegoś zagadnienia lub pojęcia i przełożenia tego na ludzki język – piszcie śmiało wiadomość na fanpage’u Po Ludzku o Pieniądzach na facebooku.

 

Treści prezentowane w podcastach „Po ludzku o pieniądzach” są opiniami prowadzącego i jego gości i odzwierciedlają ich osobiste poglądy. Nie należy interpretować ich jako opinii lub stanowiska Union Investment TFI S.A. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za trafność oraz kompletność informacji przekazywanych przez prowadzącego i jego rozmówców.