#40 Jak robienie budżetu pomaga nam w życiu? Mateusz Szmytkowski

      
    
Podcasty / 2018-09-25 / autorzy: Union Investment

Jeśli zastawiasz się, od czego rozpocząć planowanie budżetu, to zawsze pomocny może być dobry przykład. Takim przykładem na pewno jest Mateusz, który już jako bardzo młody człowiek zaczął prowadzić swój budżet domowy.

Mateusz Szmytkowski jest moim słuchaczem, nauczycielem wuefu, akrobatą i najmłodszym mistrzem w planowaniu finansów osobistych, jakiego poznałem. Prowadzi też podcast „Zaradni pasjonaci”.

Z naszej rozmowy dowiesz się m.in.:
- po co robić budżet i jakie daje nam to korzyści,
- jak wyglądały początki jego planowania, co się od tego czasu zmieniło,
- jaki patent Mateusz ma na to, aby kontrolowanie wydatków nie było uciążliwe,
- czy tworzenie budżetu pomaga w ustawianiu priorytetów,
- czego dowiedział się o sobie, gdy zaczął prowadzić budżet?

„Pokaż mi swój budżet, a powiem Ci kim jesteś”. Taka konkluzja pojawiła się nam pod koniec rozmowy. Posłuchajcie dlaczego!

Podcast "Po Ludzku o Pieniądzach" jest również dostępny dla urządzeń mobilnych z systemem iOS w iTunes » i z Androidem w PlayerFM »

Treści prezentowane w podcastach "Po Ludzku o Pieniądzach" są opiniami prowadzącego i jego gości i odzwierciedlają ich osobiste poglądy. Nie należy interpretować ich jako opinii lub stanowiska Union Investment TFI S.A. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za trafność oraz kompletność informacji przekazywanych przez prowadzącego i jego rozmówców.