O Union Investment

Co nas wyróżnia?

towarzystwo funduszy inwestycyjnych z wieloletnim doświadczeniem
Wieloletnie doświadczenie
Działamy w Polsce od 1995 r., początkowo jako Korona TFI S.A., a obecnie jako Union Investment TFI S.A. Od 20 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych.
zaufanie klientów
Zaufanie Klientów
Z Klientami utrzymujemy uczciwe, partnerskie relacje, stawiając ich zadowolenie na pierwszym miejscu. Zaufało nam już ponad 100 tys. Inwestorów, którzy powierzyli nam przeszło 10 mld zł.
różnorodne fundusze inwestycyjne w ofercie
Szeroka paleta funduszy

Oferujemy bogaty wybór funduszy, odpowiadających na zróżnicowane potrzeby Klientów. Dla większości z nich minimalna kwota wpłaty to tylko 100 zł.

dobre wyniki funduszy
Dobre wyniki

Nasze fundusze od wielu lat wypracowują dobre, powtarzalne wyniki, które pomnażają oszczędności naszych Klientów.

naszymi funduszami zarządza stabilny zespół
Stabilny zespół zarządzających
Nasze wyniki są zasługą jednego z najstabilniejszych w Polsce zespołów zarządzających, którego skład od 15 lat uległ jedynie niewielkim zmianom.
zawsze na podium w rankingach TFI
Zawsze wśród najlepszych

12 lat z rzędu stawaliśmy na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Byliśmy również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi.

nasze fundusze otrzymują wysokie ratingi
Wysokie ratingi

Aż 11 spośród naszych funduszy może pochwalić się dobrymi ratingami (4 lub 5 gwiazdek) Analiz Online, przyznawanymi funduszom o ponadprzeciętnej jakości i wynikach lepszych od konkurentów, które zgodnie z oceną ekspertów „zasługują na to, by być w Twoim portfelu”.