Spotkania otwarte - praktycznie o finansach

Jak zorganizować finanse osobiste? Które z rozwiązań emerytalnych w ramach III filara warto wziąć pod uwagę? Co sprawia, że czasami podejmuję irracjonalne decyzje inwestycyjne? PKB, inflacja a może stopa bezrobocia - jakie dane makroekonomiczne mogą być pomocne przy wyborze rozwiązań inwestycyjnych?
 
Te i inne kwestie poruszamy podczas cyklicznych spotkań z naszymi bezpośrednimi klientami w różnych miastach Polski. Inspirujemy, edukujemy, staramy się w praktyczny sposób przekazywać wiedzę z dziedziny finansów. Na nasze warsztaty w roli prelegentów zapraszamy ekspertów zewnętrznych: psychologów - praktyków w zakresie finansów behawioralnych, wykładowców akademickich, blogerów finansowych.
 

 

Jak przebiegają nasze spotkania? Zapraszamy do obejrzenia poniższego reportażu z warsztatów dla Akademii Zwierciadła z Union Investment TFI S.A.

 

Akademia Zwierciadła  


Jeśli chcesz uczestniczyć w podobnych wydarzeniach, prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Na miesiąc przed wydarzeniem poinformujemy o spotkaniu. Do zobaczenia na warsztatach organizowanych przez nasze Towarzystwo.